آشنایی با انواع تخفیف
 
 
فروشگاه اینترنتی هلسینو همواره با نوآوری و برنامه های جدید، سطح مشتری مداری خود را افزایش می دهد و به اهمیت حفظ مشتری آگاه است تا بتواند مشتریان وفادار خلق کند. برنامه های مشتری مداری یکی از شیوه های بازاریابی است که توسط تیم مدیریت فروشگاه اینترنتی هلسینو پیاده سازی شده تا به رفتار خرید مشتری پاداش بدهد و باعث شود مشتری به کسب و کار این مرکز وفادارتر باشد. برخی از برنامه های مشتری مداری علاوه بر خدمات پس از فروش و گارانتی شامل موارد زیر می باشد:
پیشنهاد ویژه
فروش فوق العاده و یا امتیاز ویژه
تخفیف امتیازی
تخفیف سطح کاربری
جایزه میزان خرید
کد تخفیف


 
پیشنهاد ویژه
در فروشگاه اینترنتی هلسینو کارشناسان فروش با بررسی دقیق وضعیت بازار و درخواست مشتریان و آنالیز متغیرهای عرضه و تقاضا پیشنهاد های ویژه ای در زمان های تعیین شده ارائه می کنند که بواسطه آن مشتریان می توانند از بهترین خرید بهره مند شوند.
 
تذکر: کاربران فروشگاه اینترنتی هلسینو می توانند با انتخاب گزینه "به من اطلاع بده" که در صفحه جزئیات محصول قرار دارد، هنگام قرار گرفتن کالا در طرح پیشنهاد ویژه، از طریق پیامک از این پیشنهاد مطلع شوند.


 
فروش فوق العاده و یا امتیاز ویژه
با برنامه ریزی کاملا مکانیزه و خودکار توسط تیم مجرب فروش در فروشگاه اینترنتی هلسینو، کالاها در زمان های خاصی ممکن است بصورت فروش فوق العاده و یا بصورت امتیاز ویژه عرضه شود. در فروش فوق العاده، قیمت کالاها از قبل مناسبتر می باشد و در امتیاز ویژه، امتیاز کالاها از قبل بیشتر است.


 
تخفیف امتیازی
اکنون با توجه به سیاستهای جدید مدیریتی جهت تشویق و قدردانی از اعضای فعال فروشگاه اینترنتی هلسینو، تخفیف امتیازی به شرح زیر می باشد:

کسب تخفیف امتیازی در هنگام خرید
کسب امتیاز در هنگام خرید، امتیازی است که پس از خرید هر کالا، در حساب شما منظور می‏ شود. در حقیقت شما پس از نخستین خرید از فروشگاه اینترنتی هلسینو، بسته به ارزش کالای خریداری شده به میزان تعریف شده امتیاز دریافت می کنید که در واقع تخفیفی برای شما در خریدهای بعدی خواهد بود.

استفاده از تخفیف امتیازی در هنگام خرید
اگر در خریدهای قبلی خود امتیاز کسب کرده‏ اید، برای خرید کالای بعدی امکان استفاده از میزان مشخصی از امتیاز را در قالب تخفیف خواهید داشت که مقدار آن به طور خودکار توسط سیستم محاسبه می ‏شود و این میزان برای هر کالا متفاوت است.

چند نکته ضروری
•  جهت تشویق حداکثری، تخفیف امتیازی به همه‏ ی مشتریان اعطا می‏ شود. با این حال این مشتریان دائمی هستند که می‏ توانند از آن بیشترین بهره را ببرند.
•  تخفیف امتیازی براساس نوع کالای خریداری شده، تعیین می شود که ممکن است صفر باشد یعنی هیچ تخفیفی در قالب امتیاز وجود نداشته باشد.
•  این امتیاز، ماهیت ریالی نداشته و در واقع امتیازی است برای دریافت تخفیف قطعی در خرید بعدی.
•  امتیازات کسب شده توسط کاربران قابل فروش و انتقال نخواهد بود.
•  میزان دریافت امتیاز و مصرف آن برای هر کالا متفاوت بوده و از قبل زیر قیمت هر محصول درج شده است.
•  در حال حاضر اعتبار کل امتیازات کسب شده از آخرین خرید، 60 روز می باشد یعنی اگر از آخرین خریدتان 60 روز گذشته باشد کل امتیازات شما باطل خواهد شد. در نتیجه جهت جلوگیری از انقضای احتمالی کل تخفیف امتیازی، باید برنامه ریزی کنید.
 

مثالی برای تخفیف امتیازی
اجازه بدهید با مثالی نحوه تخصیص و استفاده از این تخفیف امتیازی را بیشتر بررسی کنیم:

فرض کنید کالایی مطابق با تصویر بالا و با قیمت 1،325،000 تومان خریداری کنید. همانطور که مشاهده می کنید برای این کالا 18 امتیاز به ارزش 18،000 تومان در‏نظر گرفته شده است. یعنی شما با خرید این کالا امکان بهره‏ مندی از تخفیفی تا سقف 18 هزار تومان در خریدهای بعدی خود دارید. اکنون تصور کنید از خریدهای قبلی 110 امتیاز اندوخته باشید که در حال حاضر با 18 امتیاز خرید فعلی شما در مجموع 128 امتیاز خواهید داشت.

حال چنانچه مدتی بعد مجددا قصد خرید همین کالا را داشته باشید با توجه به تصویر بالا شما می توانید حداکثر تا 187 امتیاز به ارزش 187،000 تومان به عنوان تخفیف استفاده کنید اما چون در مجموع 128 امتیاز دارید مبلغ 128،000 تومان تخفیف برایتان لحاظ خواهد شد. در نتیجه مبلغ پرداختی شما پس از کسر تخفیف 1،138،000 تومان خواهد بود. در این زمان مجموع امتیازات شما ابتدا برای خرید فعلی صفر شده اما 18 امتیاز مجددا بابت همین خرید اضافه می شود. 
کد تخفیف
هر از چند گاهی، فروشگاه اینترنتی هلسینو به مناسبت های سال و یا در زمان حراج ممکن است کدهای تخفیفی بصورت عمومی و یا اختصاصی در اختیار کاربران خود قرار دهد لذا چنانچه کد تخفیف فروشگاه اینترنتی هلسینو را دارید کافی است آن کد را در مرحله اطلاعات پرداخت از سبد خرید وارد کنید تا مبلغ تخفیف از مبلغ پرداخت کسر شود.


 
Programmed & Designed By: shahrooz.bazrafshan@gmail.com