شیوه های پرداخت
 
پرداخت از طریق درگاه اینترنتی
پرداخت در محل تحویل
پرداخت کارت به کارت
واریز به حساب


 
پرداخت از طریق درگاه اینترنتی
تمامی کاربران فروشگاه اینترنتی هلسینو می توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی در این سایت، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏ شود.
 

پرداخت از طریق درگاه اینترنتی با استفاده از تمامی کارت های بانکی عضو شبکه شتاب انجام می شود که هم اکنون، با کارت بانک‏ های سپه، ملی، کشاورزی، مسکن، صادرات، رفاه کارگران، تجارت، ملت، صنعت و معدن، توسعه صادرات، پست بانک، رسالت، قوامین، اقتصاد نوین، پارسیان، سامان، کارآفرین، پاسارگاد، سرمایه، قرض الحسنه مهر ایران، سینا، شهر، توسعه تعاون، دی، گردشگری، حکمت ایرانیان، انصار، ایران زمین، آینده و خاورمیانه امکان خرید اینترنتی وجود دارد.
 

هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می شوید.

1- شماره 16 رقمی کارت (PAN)
این شماره در کارت همه بانک‏ ها، بر روی کارت درج شده است.

2- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم (PIN2)
برای پرداخت اینترنتی لازم است از قبل رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید. رمز دوم یا همان رمز خرید اینترنتی، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه ‏های خود پرداز وارد می کنید، تفاوت دارد. برخی از بانک ها مثل بانک سامان معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می دهند، اما کارت بیشتر بانک‏ ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی ندارند، برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏ توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب نموده سپس در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز جدید خود را وارد نمایید.

3- کد اعتبار سنجی دوم (CVV2)
این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت های بانکی درج می شود و به عنوان یک کد امنیتی در پرداخت های اینترنتی کاربرد دارد.

4- تاریخ انقضاء
تاریخ انقضاء روی اکثر کارت های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود نداشت، می‏ توانید از عدد 12 به جای ماه و از عدد 99 به جای سال انقضاء کارت استفاده کنید.
 

تذکر1: با پرداخت از طریق درگاه اینترنتی از خدمات تشویقی مانند ارسال سریع، کد تخفیف، هدیه، ارسال رایگان و شرکت در قرعه کشی جوایز فروشگاه اینترنتی هلسینو برخوردار شوید.

تذکر2: سفارش کاربرانی که پرداخت خود را از طریق درگاه اینترنتی انجام دهند در الویت بوده و در پردازش سفارش آنان تسریع می شود.


 
پرداخت در محل تحویل
به کاربران محترم توصیه می شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. با وجود این، برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند، فروشگاه اینترنتی هلسینو این امکان را نیز فراهم آورده است که در صورتی که آدرس تحویل سفارش آنها، تهران باشد، هزینه را هنگام تحویل گرفتن سفارش، به یکی از روش های زیر پرداخت کنند.

پرداخت نقدی در محل تحویل
فروشگاه اینترنتی هلسینو امکان پرداخت نقدی در محل را برای آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارش خود دارند، فراهم کرده است.


 
پرداخت کارت به کارت
کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق درگاه فروشگاه اینترنتی هلسینو و یا پرداخت در محل را ندارند می توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت قید شده در قسمت اطلاعات پرداخت، کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می توان از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده کرد.
 

جهت تسریع در رسیدگی پرداخت لازم است چهار رقم پایانی شماره کارت، شماره پیگیری، مبلغ واریزی و تاریخ واریز را در قسمت مربوطه وارد کنید. دقت کنید پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت فروشگاه اینترنتی هلسینو به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسان تر، ایمن تر و سریع تر است.


 
واریز به حساب
علاوه بر روش های فوق کاربران می توانند مستقیما با مراجعه به بانک، وجه سفارش خود را به شماره حساب قید شده در قسمت اطلاعات پرداخت، واریز کنند.
 

جهت تسریع در رسیدگی پرداخت لازم است شماره پیگیری، مبلغ واریزی و تاریخ واریز را در قسمت مربوطه وارد کنید. دقت کنید پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت فروشگاه اینترنتی هلسینو به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسان تر، ایمن تر و سریع تر است.

تذکر3: تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.


 
Programmed & Designed By: shahrooz.bazrafshan@gmail.com